В Бердянську підірвали колаборанта (ВІДЕО)


14:4805.05.2024

У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області вдень 5 травня пролунав вибух. Українські партизани передали “привіт” черговому зраднику, який працював у створеній окупантами “виправній колонії” – підірвали його в автомобілі.

Зрадник помер на місці. Про відплату, що наздогнала зрадника, пишуть російські пропагандисти.

“У Бердянську підірвали машину співробітника виправної колонії – він загинув на місці. Попередньо, саморобну бомбу заклали під днище автомобіля. СК порушив кримінальну справу, співробітники опитують очевидців”, – написав один із Z-пабліків.

Пропагандисти також повідомляють, що “слідчі вилучили фрагменти та складові вибухового пристрою”.

“Проводять судові експертизи, допитують очевидців події. Порушено кримінальну справу за фактом вбивства загальнонебезпечним способом”, – заявили у російському Слідкомі.

Вибух в окупованому місті, за свідченнями очевидців, пролунав після 9-ї години ранку. Він, повідомляли бердянці, був одиничним і дуже гучним. Після вибуху у повітрі з’явився виразний запах горілої гуми.

В окупованому Бердянську підірвали авто зі зрадником, який працював у колонії. Фото і відео

Ім’я зрадника поки що невідоме. Проукраїнські ж пабліки Бердянська стверджують, що він працював у створеній окупантами катівні та, ймовірно, був безпосередньо причетний до знущань з українських патріотів.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube