Бабуся в 98 років пройшла 10 км з окупованої частини Очеретиного до своїх (ВІДЕО)


16:4629.04.2024

98-річна жінка пішки вийшла з окупованої частини Очеретиного. Поліцейські із загону «Білі янголи» спільно з військовими доставили її в пункт допомоги.

Про це розповіли у Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

Лідія Степанівна під обстрілами пройшла весь фронт, подолала пішки близько 10 км, двічі падала – але будь-що прагнула дістатися вільної української території. Відважній жінці надано всю необхідну допомогу, зараз вона перебуває у відносній безпеці.

Жінка розповіла, що будинок, який вона в Очеретиному будувала власними руками, зруйнували росіяни, а її рідні зазнали поранень. Лідія Степанівна, яка пережила Другу світову війну, каже, що під час тієї війни не бачила таких жахливих руйнувань, як зараз. Рятуючись від окупантів, жінка у свої 98 років здійснила неможливе.

Лідія Степанівна йшла весь день, без їжі та води, декілька разів падала без сил і, як вона каже, «засинала». Трималася на двох палицях та «на характері». У розпал боїв пенсіонерка дивом залишилась живою та неушкодженою.

Надвечір втомлену пішохідку побачили на дорозі військові та передали групі поліції «Білий Янгол». Поліцейські відвезли жителькуу притулок для евакуйованих, де про неї піклуються. Наразі правоохоронці шукають родичів жінки.

Після «марш-кидку» Лідія Степанівна почувається добре. «Я ту війну пережила і цю війну переживаю. Залишилась без нічого», – каже жінка.

Поліція Донеччини нагадує: евакуюйтеся вчасно, не ризикуйте своїм життям, а про безпечний виїзд подбають «Білі янголи».

Нагадаємо також, що перед тим 88-річний житель Очеретиного пішки вийшов з окупованих околиць селища, коли російські військові відібрали його паспорт та пообіцяли громадянство РФ. Волонтери зустріли чоловіка дорогою та привезли до Дніпра.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube