У Миколаєві побудують новий водопровід, – Шмигаль (ФОТО)


17:3427.03.2024

Внаслідок російських терористичних обстрілів у Миколаєві виникла проблема з водопостачанням. В місті побудують новий водопровід.

Про це повідомив у Telegram-канал прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

-Заслухав сьогодні ситуацію на нараді за участі Віцепрем’єр-міністра Олександра Кубракова, Міністра фінансів Сергія Марченка, Міністра захисту довкілля Руслана Стрільця, голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма та міського голови Олександра Сєнкевича.

У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 1
У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 7
У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 3
У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 8
У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 5
У Миколаєві побудують новий водопровід, - Шмигаль (ФОТО) 9

Внаслідок постійних російських обстрілів на початку повномасштабного вторгнення та підриву росією Каховської ГЕС у Миколаєві виникла проблема з водопостачанням. Для її розв’язання Уряд загалом виділив уже понад 1,3 млрд грн. Забезпечено подачу технічної води.

Аби люди отримали доступ до питної води, розроблюється комплексне рішення, яке включає будівництво нового водогону. Було дано завдання підготувати відповідний проєкт у короткі терміни. Сьогодні під час наради розглянули пропозиції та визначили можливі джерела залучення коштів.

За результатами наради доручив забезпечити безперебійну подачу технічної води до Миколаєва протягом цього року, а також невідкладно розпочати проєктування і будівництво нового водогону для забезпечення міста питною водою, повідомив Шмигаль.

Нагадаємо, на початку березня Миколаївщина отримала з держбюджету ще понад 1,2 млрд.грн. на 10 проєктів відбудови, зокрема, і на реконструкцію водогону в Миколаєві© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube