Кива та інші. Малюк розповів, як СБУ знищує ворогів України (ВІДЕО)


22:0825.03.2024

Голова Служби безпеки України Василь Малюк прогнозує у 2024 році нові спецоперації, які завдаватимуть ще більшої шкоди ворогу.

Про це він розповів в інтервʼю телеканалу «ICTV» в ефірі марафону «Єдині новини».

«Нехай росіяни очікують на чергову бавовну… Ми ніколи не повторюємося і якщо вони (рф) десь видозмінюються в своїй обороні щодо наших морських дронів, то ми, зрозуміло, йдемо на крок попереду. Всьому свій час, ви все побачите», – анонсував Василь Малюк.

Він розповів, який внесок роблять співробітники СБУ у перемогу. «Яскраво про це свідчать наші результати. Станом на сьогоднішній день з початку війни 809 танків було успішно знищено. Це все відповідно з відеопідтвердженнями. Окрім цього, інша бронетехніка, РЕБи і так далі. Це безпосередньо на лінії фронту», – зазначив Василь Малюк.

Працюючи далекобійними дронами, СБУ розділила свої команди і засоби враження під різні дистанції, починаючи відлік від передової і далі вглиб території рф на понад 120 км. Таким чином спецслужба атакувала вже 13 НПЗ у різних регіонах росії, адже за рахунок експорту нафтопродуктів агресор поповнює свій бюджет на ведення війни.

Серед успішних операцій СБУ також враження радіолокаційного літака А-50 на аеродромі Мачулищі в Білорусі.

Також Василь Малюк розповів, що перша спецоперація з підриву Кримського моста з допомогою вантажівки з вибухівкою готувалася з березня до жовтня 2022 року. На той час через цей логістичний коридор ворога проходило до 46 потягів зі зброєю та боєприпасами за добу.

Щоб вразити міст вперше, СБУ використала саморобні вибухові пристрої (21 тонна у тротиловому еквіваленті), які були закамуфльовані під рулони з плівкою, а вдруге – морські дрони.

Обидві спецоперації мали на меті перерізання воєнної логістики росіян за завданням Президента України. І після їх проведення Кримський міст не функціонує для перевезення військових вантажів.

«Там пошкоджені опори і так звані «бики», на яких вони стоять. Коли їх відновлять, можливо, потенційно вони (армія рф) знову все-таки почнуть тягнути свій боєкомплект, тоді ми в черговий раз скажемо їм «привіт», – прогнозує Василь Малюк.

Так, на морі спецслужба успішно працює морськими дронами «Sea Baby» і «Мамай». З їхньою допомогою вже вдалося вразити 11 кораблів рф і розблокувати Чорне море.

Сьогодні ці дрони використовуються не лише в режимі камікадзе, а й для інших завдань. Вони є унікальними розробками СБУ, яких немає ніде у світі.

З початку повномасштабного вторгнення Служба безпеки України значно посилила напрям контррозвідки, щоб переграти російські спецслужби.

«Я б не недооцінював ворога, проте ми їх обіграли по всіх ключових напрямках. СБУ стала воюючою спецслужбою воюючої країни», – зазначив Василь Малюк.

Лише за минулий рік СБУ викрила 47 російських агентурних мереж, до яких у тому числі були залучені і окремі народні депутати, і представники Сил оборони.

Василь Малюк наголосив, що лише 20% контррозвідувальної діяльності СБУ – це викриття агентурних мереж і виконання необхідних процесуальних дій, пов’язаних із досудовим слідством і підготовкою обвинувальних актів.

Значно більше уваги вимагають проведення багатоетапних контррозвідувальних ігр, впровадження подвійних агентів, активні контррозвідувальні заходи та інше.

Василь Малюк навів приклади, коли СБУ затримала групу молодиків у Київській області, які проходили курси операторів бойових дронів і готували диверсію зі знищення системи «Patriot» за завданням фсб рф. А також мережу на Одещині, яка збирала й передавала ворогу дані для ракетних обстрілів. Її куратора вдалося витягнути з Придністров’я в Україну і затримати, а тепер він дає викривальні покази щодо інших учасників.

Також Василь Малюк розповів про викриття агентурної мережі, до якої входили представники розвідспільноти – колишні співробітники ГУР, СЗР і чинний на той момент офіцер СБУ.

Очільник СБУ підкреслив, що своєрідним маркером ефективності очищення самої спецслужби є той факт, що за останній рік у ній не було жодного витоку інформації про планування та підготовку спецоперацій.

Військове командування Сил оборони також із розумінням ставиться до контррозвідувальної роботи СБУ, щоб запобігти появі в армії потенційних «кротів» і витоку розвідінформації.

Голова СБУ Василь Малюк не став офіційно підтверджувати, що за ліквідацією низки воєнних злочинців стоїть СБУ, але розповів багато цікавих деталей, які свідчать, що Служба безпеки знає про ці «бавовни» набагато більше, ніж може прокоментувати.

«Вони віддають кармічні борги перед українським народом. Крапка», – сказав Малюк.

Решта, в тому числі про знищення зрадників, які втекли з України, дивіться у відео.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube