Теракт у москві — спланована і свідома провокація російських спецслужб за вказівкою путіна – ГУР


22:0922.03.2024

Теракт у москві — спланована і свідома провокація російських спецслужб за вказівкою путіна. Її мета — виправдання ще більш жорстких ударів по Україні та тотальної мобілізації на росії.

Про це пише офіційний Telegram-канал ГУР МО України.

“Публічну страту людей у москві варто розуміти як погрозу путіна ще більшою ескалацією та розширення війни.

Заява пєскова, яка пролунала незадовго до теракту про «війну» – лише фальстарт ретельно спланованої кремлівської спецоперації.

путін має великий досвід організації подібних терактів як способу посилення власної влади, починаючи з підривів будинків на Каширському шосе. Як і тоді, сьогоднішня акція залякування росіян стане приводом до максимального «закручування гайок» на самій росії.

Вочевидь, кремль може звинуватити в організації теракту Україну і використати розстріл власних громадян як привід для ще більш жорстоких ударів по цивільній інфраструктурі та вбивств цивільних українців. Сьогоднішній удар по цивільній інфраструктурі України – це ще одна ланка в ескалації, ініційованій путіним.

путін неодноразово намагався залякати Захід в тому числі застосуванням ядерної зброї. Тож цей теракт може використати як ще одну «підставу» для посилення агресії.

Проте безперешкодне пересування групи бойовиків з автоматами центром москви, як і маса інших беззаперечних доказів, свідчать про те, що розстріл в «крокус сіті хол» був організований російськими спецслужбами. Про підготовку теракту попереджали і міжнародні посольства.

‼️ Усьому світу очевидно, що теракт у москві – черговий злочин путіна для утримання власної влади.”

Читайте: Під Москвою в ТЦ сталася стрілянина: є загиблі та поранені (ВIДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube