Загибла вчора внаслідок ракетного удару в Миколаєві жінка – мати батутистки з української збірної


09:4722.03.2024

Жінка, що загинула в Миколаєві внаслідок ракетного удару, виявилася матір’ю української спортсменки Світлани Малькової, яка входить у національну збірну зі стрибків на батуті.

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

-Світлана Малькова у складі національної збірної України зі стрибків на батуті 22 березня мала розпочати змагання на Кубку світу у німецькому Котбусі. Змагання є ліцензійними до Олімпійських ігор у Парижі-2024. Там спортсменку застала жахлива трагічна звістка: загинула її мама, Олена Сиванич. 55-річна жінка працювала на промисловому підприємстві у Миколаєві, по якому російські терористи вдарили балістичною ракетою. Шестеро людей постраждали, мама спортсменки загинула.

«Сьогодні російська ракета вбила мою маму», — написала в Instagram сестра Світлани, Лєна.

Перше знайомство Світлани Малькової зі стрибками на батуті почалося саме у спорткомплексі цього підприємства, яке сьогодні стало ціллю росіян. Тут проходили її перші тренування і почався шлях у великий спорт. Світлана Малькова — чемпіонка Всесвітніх ігор-2017, срібна призерка Європейських ігор-2019, бронзова призерка чемпіонату Європи-2018 у синхронних стрибках на батуті.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube