Снаряди, захист критичної інфраструктури і будівництво фортифікації: Зеленський провів Ставку


14:2018.03.2024

Сьогодні, 18 березня, Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Які саме питання обговорювались, очільник української держави написав на своєму телеграм-каналі, передає Інше ТВ.

«Ставка. Отримав детальні зведення з фронту. Доповідь Головкома Олександра Сирського за основними напрямками активних дій. Доповіді щодо витрат та надходження боєприпасів, дані розвідок. Також пройшлися по стану виконання укладених контрактів та контрактування на майбутні періоди: закупівля та виробництво техніки, озброєння, снарядів.

Заслухав доповіді щодо виконання попередніх рішень Ставки. По-перше, щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури: енергетика, водо- та газозабезпечення. Доповіді Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, віцепрем’єра Олександра Кубракова, голів правління «Нафтогазу» Олексія Чернишова та «Укренерго» Володимира Кудрицького.

По-друге, щодо продовження будівництва оборонних рубежів. Заслухали Прем’єр-міністра та голову спеціальної служби транспорту Міністерства оборони Богдана Бондара. Робота триває», – йдеться в повідомленні Президента.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу на фронті – 72 бойових зіткнення, з яких половина – на Новопавлівському напрямку, – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube