В Одесі 20 загиблих, серед них – ексзаступник мера і комбат “Цунамі” (ФОТО)


20:1515.03.2024

Внаслідок російського ракетного удару по Одесі наразі відомо про 20-х загиблих. Серед них – колишній заступник мера Одеси Сергій Тетюхін та командир батальйону «Цунамі» Олександр Гостіщев. Про це повідомили голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко та депутат міськради Андрій Вагапов на своїх сторінках у Facebook, повідомляє Главком.

Олександр Гостіщев

41-річний Олександр Гостіщев був родом з Дніпра. У 2015-2017 роках він очолював Жовківське відділення поліції Львівщини. Тоді його призначення сприйняли зі скандалом, оскільки вважали що такі кадрові зміни пролобіював його побратим з АТО, тодішній нардеп Володимир Парасюк.

У 2017 році Олександра Гостіщева призначили керівником управління патрульної поліції Луганщини. Згодом він очолював патрульну поліцію Одеської області, після чого обіймав посаду заступника начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Брав участь в АТО, а у 2022 році під час повномасштабної війни став командиром батальйону поліції особливого призначення «Цунамі».

В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 1
В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 10

Олександр Гостіщев

фото з відкритих джерел

В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 3
В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 11

фото: Facebook/Андрій Вагапов

Сергій Тетюхін

Сергій Тетюхін звільнився з міськради восени 2023 року та мобілізувався до ЗСУ. У міськраді спочатку працював директором департаменту економічного розвитку, потім очолював департамент транспорту, далі був заступником міського голови, а з травня 2023 року – першим заступником мера.

«Це була професійна, порядна та високоморальна людина, талановитий керівник та справжній патріот України. Сергій Тетюхін зробив великий внесок у розвиток транспортної інфраструктури міста, оптимізацію міського простору, розвиток міжнародного співробітництва», – повідомляє Одеська міськрада.

В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 5
В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 12

Сергій Тетюхін

фото: Telegram/Геннадій Труханов

Ракетний удар по Одесі: загинули ексзаступник мера та командир батальйону «Цунамі» фото 2

Також місцеві ЗМІ повідомляють, що внаслідок удару по Одесі загинув Дмитро Абраменко, який раніше очолював управління превентивної діяльності Нацполіції в Одеській області та працював заступником начальника ГУНП Одещини. Згодом він також долучився до батальйону «Цунамі».

В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 8
В Одесі 20 загиблих, серед них - ексзаступник мера і комбат "Цунамі" (ФОТО) 13

Дмитро Абраменко.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube