Ситуація на Авдіївському напрямку і дрони: Зеленський провів наради з Сирським, Умєровим, Малюком і Будановим (ФОТО)


18:0815.03.2024

Президент України Володимир Зеленський провів кілька нарад з військовими, на яких обговорювалась ситуація на Авдіївському напрямку і виробництво дронів.

Про це очільник держави написав на своєму телеграм-каналі, передає Інше ТВ.

«По-перше, заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського. Вранці він повернувся з Авдіївського напрямку і розповів про ситуацію там, на місці, та на інших ключових ділянках фронту. Узгодили подальші дії.

По-друге, разом з Головкомом, начальником ГШ Анатолієм Баргилевичем, міністром оборони Рустемом Умєровим, головою СБУ Василем Малюком, начальником ГУР МО Кирилом Будановим і заступником Головнокомандувача ЗСУ, відповідальним за напрямок безпілотних систем, Вадимом Сухаревським визначили найуразливіші місця ворога, ті, де ми можемо завдати йому найбільшої шкоди. І будемо завдавати. Що більше російська держава втрачатиме і що більшою буде ціна її агресії, то ближчим буде справедливе завершення цієї війни.

По-третє, провів нараду з представниками Кабміну, ОПК та інших відомств щодо виробництва високотехнологічних дронів для проведення цих та майбутніх операцій. В Україні є така зброя, але вона повинна ставати далекобійнішою, масовішою та потужнішою. Визначили відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишатися без відповіді», – написав на додачу до фото Володимир Зеленський.

Як повідомляло Інше ТВ, Кількість жертв сьогоднішньої ракетної атаки на Одесу зросла до 16 людей. Ще 55 людей поранені (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube