Ворог захопив Степове та Сєверне, просунувся біля Орлівки, Бердичів та Тоненького


08:0827.02.2024

На авдіївському напрямку росіяни окупували Степове та Сєверне.

Про це повідомив у Telegram український інформаційний ресурс DeepState. Тут також інформують, що ворог просунувся біля Орлівки, Бердичів та Тоненького, пише Zn.ua.

«Де далі командування ОСУВ «Таврія» заявить про «підготовлені» рубежі оборони?», – не без сарказму цікавляться оглядачі.

Ворог захопив Степове та Сєверне, просунувся біля Орлівки, Бердичів та Тоненького 1
Ворог захопив Степове та Сєверне, просунувся біля Орлівки, Бердичів та Тоненького 3

Коментуючи здачу Ласточкіного, що сталася напередодні, DeepState каже, що тримати село було важко в надскладних умовах, «адже оборони там вибудувано не було, а бійцям довелося з боїв в Авдіївці відкочуватися і закріплятися в самому процесі бойових дій».

Аналітичний ресурс War Mapper припустив, що спинити росіян вдасться на рубежах, підготовлених само природою. Тут вважають вірогідним, що Україна продовжить відступати на побудовані та природні оборонні позиції принаймні за населеними пунктами Тоненьке та Орлівка. Можливо, навіть аж до Новоселівки Першої.

Як бачимо з інформації DeepState, загарбники вже просуваються в межах першої із вірогідних ліній відступу.

Український військовий оглядач Богдан Мирошников пише у Telegram, що за каскадом населених пунктів, які росіяни вже окупували або активно штурмують прямо зараз, «йде ціла система природних перешкод на кілька км на захід, тобто теоретично може бути трохи легше».

«Але це в теорії», – додає Мирошников. – «Практика може кардинально відрізнятися». Оглядач каже, що наразі «ми продовжуємо пожинати плоди власних помилок річної давнини».

Раніше речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій заявив, що ЗСУ відійшли від села Ласточкіне Донецької області. Речник наголосив, що це було необхідно, щоб організувати оборону по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі, а також, щоб не допустити подальшого просування російських окупаційних військ далі в західному напрямку.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube