На угорському кордоні затримали український “дипломатичний” бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО)


07:0424.02.2024

На пропускному пункті “Тиса-Захонь” угорські митники затримали при спробі перевезти велику партію цигарок чоловіка і жінку, яка мала дипломатичний імунітет, повідомляє Mukachevo.net. 

Сам водій планував приховати за дипломатичним імунітетом свого пасажира серйозне порушення законодавства. Зловмисника затримали угорські митники, за скоєне він може отримати до 8 років в’язниці. Про це повідомляє Національна податкова та митна адміністрація Угорщини.

Мікроавтобус “Мерседес” із дипломатичним маркуванням прибув з України, і очевидно водій був впевнений, що уникне ретельного обшуку. Утім на митниці його автівку направили у вантажне приміщення, де й відбувся огляд. Адже була підозра, що саме на цьому автомобілі планувалося незаконно переправити до Угорщини велику кількість нелегальних сигарет.

У якості прикриття виступала його попутниця, жінка, яка ідентифікувала себе за дипломатичним паспортом.

Справді виявилося, що її чоловік є дипломатом. Також вона і водій заявили, що не перевозять товари, які підлягають обов’язковому декларуванню.

Двері вантажного відсіку автомобіля були опечатані лише паперовою биркою з українською печаткою про дипломатичний імунітет. Коли угорські митники повідомили, що збираються перевірити автобус, водій та пасажирка зачинилися в транспортному засобі та почали комусь телефонувати.

На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 1

Однак скориставшись моментом, один із податківців зумів відкрити двері автомобіля через напівзачинене вікно, тож невдовзі водій, вже з наручниками на руках, спостерігав за обшуком автобуса. Всього в картонних коробках, обгорнутих у чорну фольгу, було виявлено загалом 141,5 тисяч пачок сигарет без маркування, які вилучено.

На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 3
На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 9
На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 5
На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 10
На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 7
На угорському кордоні затримали український "дипломатичний" бус, забитий цигарками (ФОТО, ВІДЕО) 11

Водія-українця допитали як підозрюваного у вчиненні злочину із заподіянням матеріальних збитків в особливо великих розмірах, адже йдеться про можливі фінансові збитки на суму понад чверть мільярда форинтів.

Фінансові слідчі взяли підозрюваного під варту, а районний суд Ніредьгазі має ухвалити рішення про його арешт вже найближчими днями. Жінці, громадянці України, дозволили вільно залишити місце події через її дипломатичний імунітет.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube