Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Звернення президента (ФОТО, ВІДЕО)


10:5020.02.2024

У День Героїв Небесної Сотні президент України Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською вшанували пам’ять активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році.

Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Звернення президента (ФОТО, ВІДЕО) 1
Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Звернення президента (ФОТО, ВІДЕО) 5
Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Звернення президента (ФОТО, ВІДЕО) 3

Володимир та Олена Зеленські встановили лампадки біля пам’ятного хреста на місці загибелі активістів на Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва.

Хрест встановлений громадськістю в березні 2014 року на місці розстрілів учасників Революції Гідності. У майбутньому він має стати частиною Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. У церемонії вшанування пам’яті також взяли участь представники дипломатичних установ.

Володимир Зеленський з приводу цієї дати звернувся до народу.

-Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу. Пам’ять про те, що наша єдність не має противника, здатного її перемогти. Що самовідданість українців не має меж і творить історію.

10 років тому українці вирішили раз і назавжди: ми хочемо й будемо жити лише у європейській державі. Все це 10 років тому для народу було стимулом боротись.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube