Ворог кидає на штурми всі резерви. Ситуація в Авдіївці на 21.00


22:1416.02.2024

Ворог кидає на штурм Авдіївки всі резерви, перекидаючи їх з інших напрямків, та намагається протиснути нашу оборону.

Сили оборони України продовжують стримувати російських окупантів, які переважають кількісно в особовому складі, артилерії та авіації.

Про це в зведенні про ситуацію в Авдіївці станом на 21.00 16 лютого повідомив командувач ОСУВ «Таврія» Олександр Тарнавський, передає Інше ТВ.

«З початку доби в районі Авдіївки наші захисники відбили більш ніж 30 атак росіян. Агресор здійснив 20 авіаударів і понад півтори сотні артилерійських обстрілів. Крім Авдіївки, артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали майже 20 навколишніх населених пунктів, серед яких Новобахмутівка, Бердичі, Ласточкине, Невельське та ін.

Зі зруйнованих позицій українські воїни виходять маневром і закріплюються на нових рубежах оборони.

Підкреслюю, пріоритет – збереження життя наших бійців. Тому в разі потреби вони відходять на нові позиції. На привеликий жаль, під час одного з таких виходів декілька наших бійців потрапили в полон. Будемо боротися за звільнення кожного побратима.

Евакуація поранених ускладнена безперервними обстрілами, але здійснюється. На цей момент нашим захисникам перекидаються потрібні резерви. Дієвим також залишається постачання боєприпасів. Підрозділи утримують визначені рубежі оборони відповідно до оперативної обстановки.

Триває пожежа на Авдіївському коксохімічному заводі, де російські терористи внаслідок обстрілів підпалили цистерну із залишками нафталіну та бітумну смолу на складі», – мовиться в повідомленні командувача ОСУВ «Таврія».

За словами Олександра Тарнавського, левова частина втрат окупантів на Таврійському напрямку припадає саме на Авдіївку.

Лише з початку року втрати окупантів на цьому напрямку склали 20 018 осіб, 199 танків та 481 бойова бронемашина (1 січня – 15 лютого 2024 р.).

Як повідомляло Інше ТВ,  ЗСУ відходять з позиції на околиці Авдіївки, щоб зберегти особовий склад, – Тарнавський.

Також повідомлялось, що з початку доби на Авдіївському напрямку відбито 27 атак,- Генштаб, а естонська розвідка заявила, що Росія зосередила навколо Авдіївки майже 50 тисяч військових.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube