Через конфлікт 29-річний зловмисник кинув гранату у двох місцевих жителів просто на вулиці. За скоєне чоловіку загрожує до 15 років ув’язнення.
Пізно ввечері 10 лютого до відділення поліції № 3 Миколаївського райуправління надійшло повідомлення від миколаївців про те, що поряд із магазином по вулиці 295-ї Стрілецької Дивізії невідомий кинув вибухівку у двох чоловіків, після чого втік із місця скоєння злочину.
У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів поліцейські карного розшуку, оперативники відділення поліції та фахівці відділу кримінального аналізу встановили особу фігуранта та його місце перебування. Ним виявився 29-річний місцевий мешканець.
Правоохоронці з’ясували, що між зловмисником та постраждалими виник конфлікт. Під час зʼясування стосунків фігурант дістав гранату та кинув у опонентів. У результаті вибуху тілесні ушкодження отримали чоловіки віком 28 та 34 років.
![У Миколаєві чоловік кинув на вулиці гранату - так хотів вирішити конфлікт (ФОТО) 2 У Миколаєві чоловік кинув на вулиці гранату - так хотів вирішити конфлікт (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/1-209-1024x474.jpg)
![У Миколаєві чоловік кинув на вулиці гранату - так хотів вирішити конфлікт (ФОТО) 4 У Миколаєві чоловік кинув на вулиці гранату - так хотів вирішити конфлікт (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/2-97-1024x579.jpg)
З місця події поліцейські вилучили фрагмент запалу та направили його на експертне дослідження.
Слідчі затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури правоохоронці оголосили затриманому про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України «Замах на умисне вбивство».
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років ув’язнення.
Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.
Досудове розслідування триває.