ДПСУ від завтра очікує укладення руху вантажівок через кордон з Польщею та Угорщиною: перелік пунктів пропуску


14:3308.02.2024

Як повідомляло Інше ТВ, якщо сьогодні зранку було відомо про плани польських фермерів від завтра, 9 лютого, з 11.00 блокувати пункт пропуску «Дорогуськ – Ягодин» із використанням сільськогосподарської техніки, то станом на середину сьогоднішнього дня перелік пунктів пропуску, де можливі проблеми, значно розширився.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі України, передає Інше ТВ.

«За попередньою інформацією, 9 лютого о 10.00 розпочнеться страйк польських фермерів на ділянках, що межують з українськими пунктами пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Шегині».

Протестувальники налаштовані пропускати по одній вантажівці на годину в пунктах пропуску «Ягодин» та «Шегині», у напрямку пункту пропуску «Рава-Руська» – по дві. Гуманітарний вантаж та автобуси пропускатимуть безперешкодно.

Ускладнення руху для вантажівок через пункти пропуску «Устилуг» та «Угринів» можливе з 12 лютого. Пропуск транспорту здійснюватиметься по три вантажівки на годину.

Також угорські прикордонники попереджають про акції протесту фермерів 9 лютого на автошляху до пункту пропуску «Захонь», що навпроти українського «Чоп (Тиса)». Попередньо, учасники акції не блокуватимуть пропуск автотранспорту», – мовиться в повідомленні ДПСУ.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube