СБУ затримала зрадника із Снігурівки, Центральний суд Миколаєва відправив його під варту (ФОТО)


10:2602.02.2024

Служба безпеки викрила ще одного ворожого поплічника, який співпрацював з російськими військами під час окупації частини Миколаївщини.

Фігурантом виявився мешканець Снігурівщини. Після її захоплення він допомагав загарбникам перевіряти місцевих жителів, які намагалися виїхати на підконтрольну Україні територію.

Для цього зловмисник добровільно зголосився «чергувати» на російських блокпостах, що були розташовані на виїздах з населеного пункту.

Там він зі зброєю в руках зупиняв автомобілі українців та відбирав у них мобільні телефони, паспорти та інші документи для «перевірки».

Потім фігурант виводив людей з авто і пропонував їм залишитись на окупованій частині регіону та співпрацювати з рашистами.

Також загарбники «конфісковували» транспортні засоби, гроші та інші особисті речі потерпілих.

Однак під час звільнення Снігурівки російські окупанти покинули свого поплічника у місті і не взяли його з собою, коли тікали на лівобережжя Херсонщини.

Тривалий час зловмисник переховувався від правосуддя на території регіону. Для цього намагався бути «непомітним» та періодично змінював адреси проживання.

СБУ затримала зрадника із Снігурівки, Центральний суд Миколаєва відправив його під варту (ФОТО) 1
СБУ затримала зрадника із Снігурівки, Центральний суд Миколаєва відправив його під варту (ФОТО) 5

Але співробітники СБУ все ж таки розшукали його і затримали у ході стабілізаційних заходів на деокупованій території області.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору).

Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

СБУ затримала зрадника із Снігурівки, Центральний суд Миколаєва відправив його під варту (ФОТО) 3
СБУ затримала зрадника із Снігурівки, Центральний суд Миколаєва відправив його під варту (ФОТО) 6

Слідчий суддя Центрального районного суду м.Миколаєва Володимир Лященко, дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, постановив застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube