«Ми ні про кого не забули, по кожному прізвищу шукаємо» – Зеленський після сьогоднішнього обміну військовополоненими (ВІДЕО)


16:1031.01.2024

Як повідомляло Інше ТВ, Серед звільнених сьогодні з російського полону – захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський записав з цього приводу невелике звернення, у відеоряді якого – кадри, як зустрічали звільнених захисників.

«Зараз є хороша новина. Саме таких новин ми всі чекаємо. Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Державної прикордонної служби та Національної поліції. 207 хлопців скоро будуть вдома, з рідними. 207 родин вже щасливі.

Ми дуже часто чули – в різні моменти, – що щось не вийде. Коли знаєш, що саме робити, все вдається. І навіть те, що комусь може здаватися неможливим. Україна вміє досягати свого!», – зокрема, сказав Володимир Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube