Нападники на квартиру журналіста Ніколова кажуть, що їх використали втемну і кивають на СБУ (ВІДЕО)


13:5028.01.2024

До редакції сайту “Zhitomir.city” звернулись двоє хлопців і сказали, що це саме вони були найняті для провокації вдома у журналіста-розслідувача Юрія Ніколова, і що в цій історії нібито були задіяні СБУ і поліція.

Навіть для мене це головокружитєльна історія, написав з цього приводу у Facebook сам журналіст-розслідувач Ніколов.

“…Дуже швидко, нібито вже знали кого шукати, поліція прозвітувала про встановлення осіб п’ятьох чоловіків, які 14 січня брали участь у акції з залякування журналіста-розслідувача Юрія Ніколова.

І тут сталося неймовірне. До редакції сайту «Zhitomir.city» звернулися двоє хлопців, які одразу розповіли, що саме вони були на відео, але згадки не мали до кого саме вони завітали «у гості». Хлопці – мешканці Житомира, тому розмова відбулася одразу після того, як до редакції «Zhitomir.city» зателефонували. За словами хлопців, до них звернувся за допомогою знайомий на ім’я Олексій, який показав відео, на якому якийсь чоловік (потім вони дізналися, що це був Юрій Ніколов) говорив не дуже приємні речі на адресу президента Зеленського. Після цього Олексій запропонував хлопцям «допомогти Україні та трохи «приструнити» говірливого чоловіка». Крім того, він стверджував, що дані дії «погоджено з СБУ». Тобто все буде «під контролем» та буде відбуватися у рамках чинного законодавства.

Крім того, Олексій зазначив, що «він працює напряму з СБУ». Чоловік постійно ходив у військовій формі, тому викликав враження дуже порядної та відповідальної особи. Олексій надав хлопцям докладні інструкції, що саме потрібно написати на аркушах паперу та що потрібно вимовляти на відео. Відео потрібно було зняти обов’язково як підтвердження виконаного завдання. Наостанок знов було наголошено про «патріотичну спрямованість акції».

Хлопців довіз до Києва ще один їх знайомий, який був раніше співробітником поліції. На запитання, чи не має тут якогось криміналу, він також заспокоїв хлопців, наголосивши, що «вони роблять це заради України». Крім того, також зазначив, «що це запропонувало їм зробити СБУ». Тобто також «все було під контролем».

Після цього він підвіз виконавців до будинку, де вони швидко «відпрацювали» заказ та відзняли потрібне відео. Відео одразу скинули Олексію. За словами хлопців, вони «працювали» втрьох.

Нападники на квартиру журналіста Ніколова кажуть, що їх використали втемну і кивають на СБУ (ВІДЕО) 1
Нападники на квартиру журналіста Ніколова кажуть, що їх використали втемну і кивають на СБУ (ВІДЕО) 5

За кілька днів хлопців затримали працівники київської поліції за обвинуваченням у злочині за статтею 171 частина 2 Кримінального кодексу України – «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Хлопці вирішили, що їх використали в якійсь незрозумілій грі, вони стали розмінною монетою. Тому зважилися на відкрите відео інтерв’ю та відверто розповіли свою версію подій. Крім того, частину відео хлопці намагалися скинути через меседжери, але з невідомих причин після відправки першого файлу, заявилося повідомлення, що «відео відсутнє не сервері».

Під час розмови, хлопці визнали, що зробили дурницю та обурювалися на себе, що піддалися на цю провокацію. Крім того, після затримання поліцією та розпочатого кримінального провадження, хлопці почали отримувати погрози на свою адресу, тому зараз побоюються за власне життя.

Нападники на квартиру журналіста Ніколова кажуть, що їх використали втемну і кивають на СБУ (ВІДЕО) 3
Нападники на квартиру журналіста Ніколова кажуть, що їх використали втемну і кивають на СБУ (ВІДЕО) 6

Наприкінці розмови хлопці заявили, що готові вибачитися особисто перед Юрієм Ніколовим та говорять, що «їх використали в темну» і вони не знали до кого саме вони їдуть.

Нагадаємо: На квартиру журналіста-розслідувача напали невідомі, а потім перевели стрілки на нібито військових (ФОТО)

А також: Правоохоронці заявили про встановлення осіб, які напали на квартиру журналіста-розслідувача Юрія Ніколова (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube