Умєров заявив, що 1,5 млрд. грн. із корупційної схеми з переплати за артснаряди, вже повернули


19:5725.01.2024

До бюджету України повернули 1,5 млрд. грн., які фігурували у корупційній схемі придбання артилерійських снарядів для Збройних сил України.

Про це міністр оборони України Рустем Умєров сьогодні повідомив у Facebook.

“Конкретний результат. Повернули в бюджет 1,5 млрд грн, які фігурують у корупційній схемі придбання артилерійських снарядів для ЗСУ.

Раніше був затриманий керівник одного з Головних управлінь Міноборони.

Над справою працює СБУ у взаємодії та за сприяння Міноборони. Процесуальне керівництво здійснюється Офісом Генерального прокурора.

Це зміни, про які ми попереджали. Важливо не лише знаходити винних у зловживаннях, а й повертати втрачене. Працюємо далі”.

Нагадаємо, в грудні минулого року СБУ заявила про ліквідацію корупційної схеми придбання боєприпасів для ЗСУ. У Києві затримали керівника одного з головних управлінь Міноборони, який, за версією силовиків, незаконно продовжив угоду на купівлю снарядів за ціною, що на 30% перевищувало вартість продукції за прямим договором із виробником.

У Міноборони тоді уточнювали, що керівництво підприємства “Прогрес” (із ним було підписано угоду) і начальника головного управління з організації виробництва боєприпасів та будівництва споруд спеціального призначення міністерства, який і підписував угоду, було усунуто від виконання обов’язків, а головного фігуранта розслідування заарештовано.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube