Сьогодні в Києві прем’єр Польщі Дональд Туск. Що планується (ФОТО, ВІДЕО)


12:5822.01.2024

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск сьогодні прибув із візитом до Києва.

Сьогодні в Києві прем'єр Польщі Дональд Туск. Що планується (ФОТО, ВІДЕО) 1
Сьогодні в Києві прем'єр Польщі Дональд Туск. Що планується (ФОТО, ВІДЕО) 3

Польського прем’єра пізніше зустрів український прем’єр-міністр Денис Шмигаль. У День Соборності очільники урядів держав вшанували пам’ять полеглих у війні захисників України.

“Наша боротьба з російським агресором – це боротьба за свободу та цінності всього демократичного світу. Дякуємо за підтримку нашим партнерам, які стоять пліч-о-пліч з українським народом у цій війні”, – написав Шмигаль.

Дональд Туск заявив, що для нього дуже важливо створити відчуття, що Польща є найнадійнішим і найстабільнішим союзником України в боротьбі з російською агресією.

“Прем’єр Дональд Туск під час візиту до Києва: Для мене дуже важливо створити відчуття, що Польща є найнадійнішим, найстабільнішим союзником України в цьому смертельному зіткненні зі злом”, – ідеться в повідомленні на сторінці канцелярії прем’єра Польщі в мережі Х.

Туск також наголосив, що немає нічого важливішого, ніж підтримка України в її військових зусиллях проти російської агресії. “Це абсолютно номер один”, – заявив він.

“Нам належить обговорити багато двосторонніх питань, інтереси. Є деякі конфлікти інтересів, ми це добре знаємо і говоритимемо про це, не лише в дусі дружби, що очевидно, а з настроєм на якнайшвидше вирішення цих проблем, а не на продовження або збільшення їх”, – наводить слова Туска його канцелярія.

Як повідомлялося, у понеділок уранці до Києва прибув прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, який проведе зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube