Кадиров пропонує США обмін – вони знімають санкції з його родичів, коней і літака, він віддає 20 українських полонених


19:4805.01.2024

Глава Чечні Рамзан Кадиров запропонував США зняти санкції з його родичів, коней та літака в обмін на українських полонених. Він заявив, що передав список полонених колишньому американському розвіднику, прибічнику Кремля та засудженому за сексуальні злочини Скотту Ріттеру, який прибув до Грозного напередодні, повідомляє OBOZ.UA.

Свою пропозицію Кадиров озвучив під час шикування силовиків у Грозному 5 січня, передають кремлівські ЗМІ. “Є цікава пропозиція для нашого гостя. У нас є полонені, яких ми забрали в Донецьку, Луганську. Я передаю (список. – Ред.) нашому гостеві… якщо вони знімуть санкції з моєї мами, з дочок і ні в чому не винних людей, коней… крім мене. Ще додадуть трохи санкції проти мене, то ми цих людей віддамо”, – заявив він.

Кадиров запропонував США зняти санкції зі своїх родичів в обмін на українських полонених

При цьому під час виступу Кадирова було показано відеозвернення нібито полонених, які просять зняти “абсурдні санкції, які ні на що не впливають” проти родичів Кадирова, його коней і літака.

“Якщо ви виконаєте ці умови, то 20 українських солдатів повернуться до своїх рідних осель”, – сказав один із людей на відео.

Як відомо, до списку санкцій США потрапили ймовірні дружини Кадирова (за даними Мінфіну США) – Медні Кадирова, Фатіма Хазуєва та Амінат Ахмадова. Також обмеження ввели проти дочок Кадирова Айшат, Каріни та Табарік, будинку моди Айшат Кадирової Firdaws та Турпал-Алі Ібрагімова, його двоюрідного брата.

Скотт Ріттер прибув до Чечні 4 січня. Там він відвідав Російський університет спецназу, Аеродинамічний комплекс Goodsky і мечеть “Гордість мусульман” у Шалі.

Ріттер – колишній американський морпіх-розвідник, колишній інспектор ООН із озброєнь, який підтримує воєнну агресію РФ проти України. Він відомий як один з “іноземних експертів”, на яких активно спирається пропаганда Москви, пише статті для кремлівської медіакомпанії Russia Today.

У 2011 році Ріттера було засуджено в США за незаконний контакт з неповнолітньою, але своєї провини він не визнав. Був звільнений умовно-достроково після 2,5 років ув’язнення.

Нагадаємо: Кадиров готує собі наступника – 15-річного сина призначив керівником служби безпеки (ВІДЕО)

Як повідомлялось, неповнолітній син Кадирова отримав дев’ять нагород. “Колекцію” орденів та медалей 15-річний Адам Кадиров зібрав лише за місяць, її “родзинкою” стало звання “Герой Чечні”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube