Туск спробує вмовити польських фермерів не блокувати сьогодні кордон


08:1304.01.2024

Прем’єр Польщі Дональд Туск заявив у середу, 3 січня, що буде переконувати польських перевізників “не використовувати блокаду як спосіб захисту своїх інтересів”.

Про це повідомляє портал wnp.pl.

Туск зазначив, що в середу попросив міністра інфраструктури Даріуша Клімчака представити перспективи вирішення “конфлікту з польськими перевізниками”.

“Мій уряд і я особисто зробимо все, незалежно від того, блокують вони чи ні, щоб ефективно захистити їхні інтереси – в сьогоднішній нерівній конкуренції з українськими перевізниками”, – зазначив Прем’єр-міністр.

Водночас він зазначив, що блокада кордону з Україною, особливо під час посилення бомбардувань Росії, “не полегшить це завдання” та переговори.

Туск запевнив, що буде ефективніше працювати для польських перевізників, коли не буде блокування. 

“Наші аргументи будуть краще почуті, коли Польща не буде країною, яка блокує кордон”, – підкреслив прем’єр.

Також Туск заявив, що йому потрібно дослідити причини, чому деякі фермери вирішили повернутися до блокади кордону. Він нагадав, що після візиту міністра сільського господарства Чеслава Сєкєрського блокаду призупинили. Він зазначив, що хотів би з’ясувати, чому “ця довіра мала такий короткий термін”.

Нагадаємо, що фермери з організації “Ошукане підкарпатське село” заявили, що 4 січня відновлять блокаду прикордонного переходу “Медика – Шегині”.

У середу Міністерство сільського господарства Польщі прийніло вимоги фермерів та надіслало відповідний лист організації. Проте фермери вимагають, щоб лист був підписаний прем’єр-міністром Польщі, оскільки він “керує всією країною”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube