«Наступний не буде легшим». Військові привітали українців з Новим роком (ВІДЕО)


23:0331.12.2023

Напередодні прийдешнього Нового року військові та силові структури виступили з привітаннями, в яких звернулися до українців.

Зокрема привітав головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний та опублікував відео з українськими воїнами, командувач Операції об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Привітання Залужного

Дорогі бойові побратими і посестри!

Минає 2023 рік.

Ще один надскладний рік нашої боротьби за свою землю та свободу. Це був рік, коли Україна вистояла. Вистояла завдяки вам – українським солдатам і матросам, сержантам і офіцерам. Завдяки кожному з вас!

Я дякую нашим військовим за стійкість і самовідданість величній справі – захищати Україну. Схиляю голову перед українськими воїнами, які загинули в боях за Батьківщину. Вони назавжди у наших серцях.

2024 рік не буде легким. Боротьба за свободу та майбутнє наших дітей продовжується. Вірю, що ми з гідністю пройдемо усі випробування та крок за кроком продовжимо наближати нашу Перемогу!

Всіх, хто зараз у бою, на спостережному пункті, веде розвідку чи нищить ворога дроном. Хто тримає удар та завдає його у відповідь. Рідних і близьких наших воїнів. Всіх, хто вірить і допомагає Збройним Силам України – з Новим Роком!

Разом ми переможемо! Слава українським захисникам і захисницям!© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube