Планування наступного року і дяка за «Новочеркаськ»: Зеленський провів Ставку


13:2526.12.2023

На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача розглядались питання забезпечення Сил оборони і планування наступного року.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає Інше ТВ.

«Провів засідання Ставки. Багато деталей, переважно щодо планування наступного року та забезпечення наших Сил оборони та безпеки.

Доповіді Мінстратегпрому, Міноборони, погодження від Генерального штабу. Розподіл замовлень, збільшення кількості виробників. Нині вже сотні компаній задіяні в ключових виробництвах, і я вдячний кожному підприємству, яке забезпечує потрібний результат для наших воїнів. 2024 рік має стати часом суттєвого зростання внутрішнього оборонного виробництва. Контрактування й бюджет забезпечуємо.

Окрема увага – виробництву всіх видів потрібних дронів, зокрема FPV та боєприпасів до них. Україна мусить стати здатною забезпечувати всі необхідні потреби в дронах.

Як і завжди, були доповіді Головкома та командувачів напрямків щодо ситуації на фронті: конкретні позиції, конкретні потреби. Вдячний нашим Повітряним силам за ефектне поповнення російського підводного Чорноморського флоту ще однією посудиною. Не буде окупантам жодного спокійного місця в Україні», – написав Володимир Зеленський на своєму телеграм-каналі.

Як повідомляло Інше ТВ, В порту Феодосії підбитий ВДК “Новочеркаськ” – ймовірно, з партією “шахедів” на борту (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube