Тачки замість танчиків. Як нардепи у війну купують дорогі авто (ВІДЕО)


13:5016.12.2023

Українці в 2023 році, на другому році повномасштабного вторгнення, купували навіть більше коштовних автівок, аніж у 2021-му – до повномасштабного вторгнення.

Розрив між фронтом і мирним життям дедалі збільшується. І часто не останню роль в цьому відіграють саме ті, хто начебто служить державі. 

Інакше як пояснити гонитву за дорогими машинами “державників” під час хронічного браку коштів навіть на війну в самої держави? 

Докладніше – в новому матеріалі Михайла Ткача і Української правди.

Так, народний депутат від “Батьківщини” Вадим Івченко, який є членом парламентського Комітету з питань безпеки, оборони та розвідки, їздить на електрокарі Mercedes. Це автомобіль Mercedes-AMG EQE 43, випущений у 2022 році. Вартість машини – близько $150 тис.

Також журналісти зафіксували кросовер Rolls-Royce Cullinan Геннадія Вацака з “Довіри”. Ексклюзивне авто купили навесні 2023 року за ціною приблизно $700 тис. Автомобіль зареєстровано на кондитерський дім “Вацак”. Декларації Вацака за 2022 рік теж ще немає в електронному реєстрі.

У нардепа Тищенка з’явилися два преміум-автомобілі загальною вартістю майже $150 тис. Серед нових авто нардепа – електричний Mercedes V-класу 2021 випуску. Номерні знаки свідчать, що автомобіль купили у серпні 2023 року. Вартість такого автомобіля в середньому становить від 80-90 тисяч доларів. Цей автомобіль не зареєстрований на самого Тищенка. Формальним власником є Петро Орлов, який працює водієм народного депутата.

Також у користуванні Тищенка ще один Mercedes V-класу 2016 року вартістю від $50 тис. Цей автомобіль теж був придбаний вже під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 2022-го, і теж не зареєстрований на нардепа. За документами, машиною володіє колишній директор ресторану “Велюр” Сергій Вакальчук.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube