“Авдіївку треба взяти до “Прямої лінії” Путіна, а далі переговори”, – стало відомо про плани ворога


07:2006.12.2023

Родичі військовослужбовців в/ч 95411 (Західний військовий округ) написали звернення до Володимира Путіна з проханням розібратися з “ознаками навмисного винищення” мобілізованих на Авдіївському напрямку.

Про це пишуть “Важные истории“, посилаючись на документ, який підписали понад 100 осіб.

Як вказують автори листа, мобілізовані понад 10 місяців проживають в окопах на передовій на відстані 700 метрів від Авдіївки та постійно перебувають під обстрілами. Після початку активної фази наступу в листопаді, командування випустило наказ про відправлення в штурмові підрозділи військовослужбовців із середньою тяжкістю поранень, стверджують рідні бійців.

“25 [листопада] у них там на місці вийшов черговий указ, щоб легкі та середні [поранені] доліковувалися вже в окопах. “Деенерівські” взагалі не шкодують: збирають залишки – і знову в штурм. Поспішають, поки [українці] в роздраї, женуть до “Прямої лінії” [Володимира Путіна] і Нового року. Результат якийсь потрібен. Усі навколо кажуть, що візьмемо Авдіївку і далі – переговори”, – розповіла “Важливим історіям” дружина одного з мобілізованих.

“Ми говоримо Путіну – порахуйте особовий склад: скільки залишилося реально в наявності, а не за військовими квитками і тим, що в доповідях іде. Чоловік каже, вони там по трупах ходять, ними просто все завалено”, – каже родичка військовослужбовця.

Із січня 2023 року мобілізовані в/ч 95411 проходили військову службу в “ДНР” у складі тероборони, однак потім були передані під командування 1-го армійського корпусу “ДНР”. При цьому, за словами родичів, “ніхто з хлопців на цю тему нічого не підписував”.

Автори листа зазначають, що у складі “штурмових бригад” під Авдіївкою перебувають військовослужбовці, яким у середньому за 40 років. Більшість із них не були у відпустці з моменту початку мобілізації.

10 жовтня 2023 року російська армія почала масований штурм Авдіївки. До цього часу місто з околицями утворило виступ території, підконтрольної Україні, у глибині захоплених Росією земель.

З кінця листопада російські воєнкори повідомляють про успіхи армії РФ на цьому напрямку. Зокрема, російські штурмові частини повністю зайняли південну промислову зону міста (“Промку”), стверджує видання.

Зазначимо, що телевізійна “Пряма лінія” диктатора Путіна, яку цього року об’єднали з великою річною пресконференцією, запланована на 14 грудня.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube