Порошенка не випустили за кордон: політик каже, що безпідставно, прикордонники – що для цього були всі підстави (ВІДЕО)


13:2701.12.2023

Сьогодні, 1 грудня, відомого українського політика, екс-президента України, народного депутата України Петра Порошенка не випустили за кордон.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережах, передає Інше ТВ.

«Маю підписане відрядження головою Верховної Ради, але прикордонники мене не пропустили.

Я далекий від думки, що прикордонники діяли за власної ініціативи. Кожен може сам здогадатися, хто ж скасував документ, підписаний спікером парламенту.

У Польщі та США у мене заплановані десятки зустрічей.

З поляками я мав говорити про зняття блокади наших перевізників на кордоні. З американцями — про забезпечення фінансування воєнної допомоги, яка майже вичерпалася цього року, під загрозою в майбутньому. А без неї нам росію не перемогти.

Ситуація надзвичайно складна. Тому акцент в програмі — на проблемних республіканцях. Зірвано мою зустріч з новим спікером палати представників Джонсоном.

Тому те, що відбулося сьогодні на кордоні — це не дрібне шкідництво. Це — антиукраїнська диверсія. Це не просто перешкоджання дипломатичній роботі всієї моєї команди. А, на жаль, удар по обороноздатності України», – йдеться в дописі політика до оприлюдненого відео.

Однак прикордонники кажуть, що відмовили у виїзді Петру Порошенку через те, що його відрядження скасоване Верховною Радою. Про це пише «Українська правда» з посиланням на коментар речника ДПСУ Андрія Демченка.

“Прикордонники забезпечують оформлення і пропуск осіб через кордон виключно відповідно до законодавства, зокрема, і Правил перетину кордону громадянами України.

Як відомо, на час дії воєнного стану народні депутати України мають право перетинати державний кордон на виїзд на підставі відповідних рішень про службові відрядження.

Відносно народного депутата, про якого ви цікавитесь, у прикордонників наявне підтвердження, що його відрядження за кордон скасоване. Саме тому його було не пропущено через державний кордон України”, – цитує «Українська правда» коментар Андрія Демченка.

Як повідомляло Інше ТВ, Верховний суд остаточно відхилив позов Порошенка проти Зеленського через Медведчука© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube