Зеленський подякував усім, хто допомагає українцям долати негоду, і поіменно назвав захисників, які відзначились цього тижня (ВІДЕО)


21:0226.11.2023

Своє сьогоднішнє вечірнє звернення наприкінці 641-го дня повномасштабної війни Президент України Володимир Зеленський почав з погодної ситуації.

За його інформацією, через негоду станом на зараз знеструмлено близько 400 населених пунктів в 10 областях, зокрема, в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській і Київській. Президент подякував усім, хто допомагає українцям в цю негоду, хто відновлює електропостачання.

Володимир Зеленський підкреслив, що, не зважаючи на такі погодні умови, наші воїни продовжують захищати країну, і назвав поіменно тих, хто відзначився цього тижня.

«Зараз, коли так складно, коли такі умови, усі ми маємо бути особливо вдячними тим, хто тримає оборону нашої держави, хто здійснює українські наступальні операції, хто на бойових позиціях, на бойових постах, чергує в мобільних вогневих групах та в усіх інших наших підрозділах, які бережуть Україну, життя нашої держави й нашу незалежність.

Жодної години не припиняються інтенсивні бої на донецьких напрямках, на Харківщині – Купʼянський напрямок. Наші воїни так само тримають позиції і на півдні держави: це Запорізька область, це наша Херсонщина.

Я хочу подякувати всім, хто цілком справедливо відповідає на терористичні удари росіян, хто відбиває ворожі штурми і зараз – і в таких умовах.

Особливо відзначилися за цей тиждень солдат Олег Данильченко, бойовий медик 110-ї окремої механізованої бригади, також старший солдат Олексій Токарєв та молодший сержант Микола Тищенко – обидва з 53-ї окремої механізованої бригади, старший солдат Ярослав Базіль та молодші сержанти Ігор Пономаренко і Сергій Каширін – усі троє зі 118-ї окремої механізованої бригади, – солдат Андрій Шабельник – воїн 93-ї окремої механізованої бригади, сержант Андрій Таргоній, 80-та окрема десантно-штурмова бригада, молодший сержант Ігор Шапран – воїн 92-ї окремої штурмової бригади, а також солдат Олександр Вороненко, 57-ма окрема мотопіхотна бригада.

Я дякую кожному з вас, воїни, усім вашим побратимам, кожному й кожній, хто допомагає нашим бригадам, усім українським силам оборони та безпеки, хто працює на нашому оборонному виробництві, хто постачає все необхідне Україні, нашим людям, хто лікує поранених, тренує наших воїнів, організовує волонтерські збори заради української сили.

Не можна бути осторонь захисту. І слава всім нашим людям, які це розуміють, які бʼються, які працюють і допомагають заради України й українців! У єдності ми – сила.

Слава Україні!», – сказав Володимир Зеленський.

Як повідомляло Інше ТВ, Протягом доби відбулось 46 бойових зіткнень – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube