Про Ставку, мобілізацію, військкомати і перемовини з президентом Латвії – звернення Зеленського (ВІДЕО)


19:1024.11.2023

«Провів сьогодні важливе – доволі непросте – засідання Ставки. Не лише щодо ситуації на фронті зараз, хоч це був, як завжди, один з основних пунктів.

Наші оборонні, наступальні дії. Авдіївка, Донецький напрямок, Марʼїнка, Купʼянський напрямок, південні напрямки. Значима частина засідання сьогодні була присвячена комплексу тих питань, щодо яких наші воїни – і все суспільство – очікують справедливих відповідей. Це стосується мобілізації і демобілізації, ротацій у Збройних Силах України, питання щодо строковиків, які були призвані на службу до початку повномасштабного вторгнення.

Звичайно, окрему увагу приділили ситуації з роботою ВЛК та «військкоматів». Те, про що говорять солдати, те, про що говорять командири, має бути вирішене. Сьогодні щодо цього були перші доповіді і Головкома Залужного, і міністра оборони Умєрова, міністра внутрішніх справ Клименка, міністра охорони здоровʼя Ляшка, начальника Генштабу Шаптали. Я очікую більш змістовного опрацювання кожного з таких питань – і урядом, і військовими – і конкретних пропозицій щодо державних рішень.

Я дякую всім, хто дбає про Україну і українців! Я дякую кожному й кожній, хто бʼється заради держави і працює заради українських інтересів! Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 639-го дня повномасштабної війни.

Як повідомляло Інше ТВ, До Києва приїхав президент Латвії (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube