“Шлях в ЄС – це шлях заслуг, Україна свою роботу реалізує і сподівається, що Євросоюз пройде свою частину – назустріч”, – Зеленський (ВІДЕО)


17:3621.11.2023

Про це президент Зеленський заявив під час спільної пресконференції з президенткою Республіки Молдова Маєю Санду і главою Європейської ради Шарлем Мішелем у Києві.

Зеленський повідомив, що обговорив із президентом Євроради прогрес України у виконанні семи євроінтеграційних рекомендацій. Зеленський наголосив, що Україна зробить усе необхідне для вступу в ЄС.

“Україна усвідомлює, що шлях будь-якої країни в ЄС – це шлях заслуг, а не подарунків. Тож свою частину роботи Україна реалізовує. Ми віримо, що Євросоюз буде готовий пройти свою частину шляху назустріч. І як це було обіцяно, до кінця року, у грудні, результатом буде таке бажане для України політичне рішення про початок переговорів про вступ і наближення процесу повноцінної євроінтеграції”, – підкреслив Зеленський.

Він наголосив, що ухвалення рішення про початок перемовин про вступ України до Європейського Союзу в грудні цього року буде “мотиваційним” і “мобілізаційним” для українців.

Водночас він висловив переконання, що рівно 10 років тому на Майдані Незалежності в Києві “вся Європа побачила, як багато насправді означає право бути в Євросоюзі”.

“Коли український прапор буде на рівних з усіма країнами ЄС у Брюсселі, – це означатиме, що Європа більше ніколи не втратить себе під ударами будь-яких агресій”, – підкреслив Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube