Військовий детектив по-російськи – в Мелітополі отруїли ФСБшників і дивна могила кримських моряків на місцевому цвинтарі


12:3121.11.2023

У Мелітополі отруїли офіцерів ФСБ. Троє загиблих, у справі є “загадкова деталь”.

Про це пише російський паблік “Кремлевская табакерка”.

“Отруєння, за даними наших джерел у ФСБ і поліції, сталося наприкінці минулого тижня. Офіцери замовили їжу та алкоголь додому в одному з ресторанів міста. Незабаром після спільної вечері їм стало зле, усіх було госпіталізовано”.

Троє постраждалих померли в лікарні, четвертий зараз у реанімації. Було встановлено, що в їжу співробітників ФСБ додали миш’як і щурячу отруту. Дози були серйозними, що й призвело до смертей постраждалих.

“Основна версія злочину – наших офіцерів отруїли українські диверсанти. У ресторані, звідки доставили їжу й алкоголь, було проведено обшуки, жодних слідів отрут не знайдено. При цьому кур’єр, який доставляв страви та спиртне, безслідно зник.

У вбивстві є, за словами наших співрозмовників у поліції, “загадкова деталь”. Двоє з трьох загиблих минулого тижня розпочали розслідування справи щодо могили моряків Чорноморського флоту, яку нещодавно було знайдено в Мелітополі. Чи може вбивство бути пов’язане з бажанням приховати деталі цієї моторошної справи, розбереться слідство”, – пише паблік.

А тепер щодо дивної могили, що набагато цікавіше, ніж отруєння ФСБшників.

Так от, на кладовищі в Мелітополі знайшли загадкову могилу. Там були таємно поховані 17 моряків Чорноморського флоту.

Страшну знахідку, за даними наших джерел серед військових, зробили місцеві комунальники.

“Копали кілька великих (братських) могил і натрапили на дивне поховання, без розпізнавальних знаків взагалі. Там були тіла. Усі – у формі моряків, яку в нас на Чорноморському флоті носять. Без документів, тож де служили тощо, поки незрозуміло. З’ясовуємо”, – розповів нам офіцер, який перебуває в Мелітополі, пише той ж таки паблік.

За словами того ж офіцера, судячи з висновків патологоанатомів, невідомі моряки були поховані десь у вересні. “Загинули вони, за даними проведених експертиз, від вибухів. У низці тіл знайдено характерні уламки західних ракет, якими наших військових обстрілює українська армія. Багато тіл серйозно спотворені.

Як тіла моряків, які за логікою мали б перебувати в Криму, опинилися досить далеко, у Мелітополі, незрозуміло. Також не до кінця зрозуміло, чи були загиблі моряками, чи на них одягли відповідну форму. Хоча було б досить дивно одягати форму одразу на 17 осіб, якщо вони не служили на флоті.

Ми запитали в джерел на Чорноморському флоті, що може означати ця знахідка. Більша частина відмовилася коментувати ситуацію. При цьому один зі співрозмовників сказав таке: “Я точно не знаю, за руку не ловив, але ходили чутки, що деяких наших загиблих відвозили “на материк”. Щоб паніки не було, могил щоб багато ворог не зафіксував і не використав у своїй пропаганді. Можливо, це саме той випадок. А то в нас багато чуток ходить, наприклад, кажуть, що під час удару по Севморзаводу свого часу ледве не екіпажі БДК і підводного човна загинули. А це точно понад 17 осіб”.

Співрозмовник підкреслив, що це його здогадка, і точної інформації у нього немає.

Тіла моряків нібито й досі перебувають у морзі в Мелітополі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube