Забезпечення Сил оборони в 2024 році всім необхідним: про що говорили на Ставці Верховного Головнокомандувача


15:4517.11.2023

Сьогодні, 17 листопада, Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

На засіданні обговорювалось забезпечення Сил оборони наступного року.

Про це на своєму телеграм-каналі написав Володимир Зеленський, передає Інше ТВ.

«Велика доповідь міністра оборони Умєрова про потреби наших воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах – в усьому необхідному для подальшої деокупації України.

Реалізація поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги.

Доповідь міністра стратегпрому Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК. А також поточний стан і перспективи нашої багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

Ситуація на фронті: Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина. Доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова та Содоля.

Окремо доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв «кинджалів» не паралізували країну на години», – написав Зеленський.

Як повідомляло Інше ТВ, Українські пілоти готуються в США до польотів на F-16. Паралельно збирається необхідна кількість запчастин© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube