За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ)


21:0315.11.2023

Як повідомляло Інше ТВ, «Геть Фаріон!»: 14 листопада студенти Львівської політехніки вийшли на мітинг з вимогою звільнити професорку (ВІДЕО). І ще вчора університетська комісія, яка була скликана ректоратом Національного університету Львівська політехніка, вирішила, що Ірина Фаріон лишається на посаді викладача кафедри української мови принаймні до 23 листопада.

Однак сьогодні, 15 листопада, скандальну професорку звільнили.

Ірину Фаріон звільнили з університету “Львівська політехніка” після відкриття кримінального провадження щодо неї.

Це підтвердив міністр освіти Оксен Лісовий. Фаріон звільнили за “Вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи, є підставою для розірвання трудового договору з працівником” (пункт 3 статті 41 Кодексу).

“Львівська політехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ вже підписано ректором. Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Саме зі студентів розпочалася Революція Гідності в Україні, яка остаточно закріпила нас на євроінтеграційному шляху. Починаючи з 2014 року тисячі студентів змінили аудиторії на окопи та пішли захищати свою державу, свої родини та свої цінності.

Цей період в історії України став точкою неповернення і запустив активний процес дерадянізації, час якої давно вже настав. Сьогодні ми продовжуємо позбуватися тіней радянського минулого і в системі освіти зокрема.

Дякую кожному і кожній за небайдужість, вміння відстоювати та захищати свої цінності. Це фантастична риса українців – студентів і молоді.

Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.

За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 1
За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 7

Сподіваюсь, СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки”, – написав міністр.

Проте, це його повомлення мало неоднозначну реакцію дописувачів.

За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 3
За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 8
За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 5
За аморальний поступок: «Львівська політехніка» звільнила Фаріон (ДОКУМЕНТ) 9

Сьогодні також стало відомо, що СБУ почала провадження щодо Фаріон.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube