Окупанти накопичили понад 800 ракет, можливі удари з настанням холодів, – ГУР


18:3907.11.2023

Російські окупанти виробляють приблизно 100 ракет щомісяця і на сьогодні накопичили приблизно 800 одиниць, які можуть використовувати для ударів по території України в зимовий період, сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передає Інтерфакс-України.

“Загалом накопичено ресурсів понад 800 високоточних ракет, на місяць вони близько сотні різної номенклатури можуть виробляти. Оскільки в останні кілька місяців фактично вони використовували комбіновані удари, де ракетна компонента була меншою – більше акцент на безпілотні літальні апарати, то так… ворог накопичив відповідні резерви, і це означає, що, ймовірно, з початком холодів, саме цей період, пов’язаний із великими навантаженнями на енергосистему, терористичні атаки російського агресора можуть – існує такий ризик – можуть бути відновлені”, – сказав Юсов в ефірі телемарафону у вівторок.

Він зазначив, що українські сили безпеки та оборони готуються до такого розвитку подій.

За словами представника ГУР, накопичені ворогами запаси ракет значно нижчі, ніж були на початок повномасштабного вторгнення РФ в Україну, у зв’язку з чим очікується зміна тактики завдання ударів противником.

“Минулого року ворог мав значно більше запасів ракетних озброєнь. І незважаючи на те, що виробництво там триває, до показників минулої зими та повномасштабного вторгнення вони не можуть повернутися. Тому так, як бездумно і масово використовував ракетні удари ворог минулого разу… зараз, очевидно, є корегувальні тактики, й ми побачимо певні зміни”, – сказав Юсов.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube