Шторм “Кіаран” атакує Європу, є загиблі, серед них – хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО)


18:2003.11.2023

По всій Західній Європі через шторм аеропорти та залізничні мережі скасовують рейси, а великі порти Роттердама та Антверпена вживають екстрених заходів.

Шторм “Кіаран” б’є по Великій Британії та Європі потужними вітрами. Рятувальники евакуювали людей із небезпечних регіонів. Відомо про 12 загиблих, серед яких — 5-річний хлопчик з України.

Про це йдеться в хроніці з місць подій Bloomberg.

Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 1
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 11
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 3
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 12
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 5
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 13
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 7
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 14

У бельгійському місті Гент хлопчика з України вбило гілкою дерева. За інформацією місцевих ЗМІ, він грався с дітьми в парку на спортивному майданчику, коли містом пройшовся шторм.

Жертвами стали п’ятирічний хлопчик і друга дитина у віці трьох років. П’ятирічний хлопчик пізніше помер у лікарні. Це дитина з української родини, яка проживає в районі Новий Гент, недалеко від площі, де стався нещасний випадок. Друга дитина отримала незначні травми, її життю нічого не загрожує.

Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 9
Шторм "Кіаран" атакує Європу, є загиблі, серед них - хлопчик з України (ФОТО, ВІДЕО) 15

Журналісти видання намагались зрозуміти, чому піж час шторму дитячий майданчик працював, з чого ми можемо зрозуміти, що це організований заклад, а не просто площадка на вулиці. “На питання, чому діти з дитячого майданчика гралися на вулиці під час шторму, про який неодноразово попереджали, відповіді немає. “Заради розслідування, що триває, ми не можемо розголошувати жодних деталей”, – пояснила прес-секретар дитячого майданчика.

Прокуратура Східної Фландрії призначила експерта, який прибув на місце події для розслідування інциденту.

Із слів чиновників можна зрозуміти, що шторм просувався дуже швидко, і між змінами кольорів небезпеки – від жовтого до червоного – пройшло дуже мало часу, тож для реакції відповідальних за роботу майданчиків не вистачило якихось хвилин.

Але цей нещасний випадок був не єдиним. Також у Генті, в парку Цитаделі, двох пішоходів зачепило дерево, яке відірвалося від землі. 64-річна жінка загинула, її дочка отримала перелом ноги. Це була німецька сім’я, яка відвідувала Гент. І знову наголошується, що парк не був закритий під час буревію.

Шторм “Кіаран” почався у Західній Європі 2 листопада і забрав життя щонайменше 12 людей.

Наразі відомо про загиблих у Франції, Нідерландах, Іспанії, Німеччині та Бельгії.

За повідомленням Sky News, під час шторму зазнали руйнувань населені пункти північно-західної Європи. Потожний вітер зірвав дахи з деяких будівель, зруйнував транспортні мережі та електромережі, залишивши без електрики понад мільйон людей.

Шторм розніс будинки на острові Джерсі в Ла-Манші. Місцеві пожежно-рятувальні служби закликали людей не виходити з дому, закрили й школи на сході Англії.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube