В Махачкалі закрили аеропорт, який вчора розгромили антисеміти. Внаслідок сутичок постраждали понад 20 осіб (ВІДЕО)


06:3530.10.2023

Як ми вчора повідомляли, В РФ вибух антисемітизму – в Махачкалі ловлять ізраїльтян в аеропорту, в інших містах вимагають вигнати євреїв (ФОТО, ВІДЕО)

Ситуація в Махачкалі ближче до ночі вийшла з-під контролю, натовп трощив приміщення аеропорту, оточив літак на летовищі, людей з нього не випускали через небезпеку, бо розлючені дагестанці шукали євреїв.

В поліцейських летіло каміння.

МОЗ Дагестану заявило, що внаслідок сутичок погромників із поліцейськими в аеропорту Махачкали постраждали понад 20 осіб. Десяти з них надають допомогу в різних лікарнях міста, двоє перебувають у важкому стані. Ще десять дістали легкі поранення.

За даними Baza, поранено, зокрема, чотирьох поліцейських. Вони дістали поранення, коли розлючений натовп антисемітів закидав їх камінням. Одному влучили каменем у лоб. У решти забої, струси мозку, травма живота. Також під час заворушень постраждали і двоє цивільних, пише канал. Усі постраждалі отримують медичну допомогу в різних клініках Махачкали.

Mash Gor пише про 10 постраждалих. За даними каналу, командир одного з полків ППС потрапив до лікарів із переломом щелепи, загалом постраждали шість поліцейських.

Погром в аеропорту Махачкали прокоментував президент України Володимир Зеленський в X.

“Це не поодинокий випадок у Махачкалі, а радше частина поширеної в Росії культури ненависті до інших народів, яку пропагують державне телебачення, експерти та влада”, – заявив він.

Зеленський нагадав, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров протягом останнього року зробив низку антисемітських висловлювань, а президент Росії Володимир Путін використовував антисемітські образи.

“Для російських пропагандистських балакучих голів на офіційному телебаченні риторика ненависті є рутиною. Навіть остання ескалація на Близькому Сході викликала антисемітські заяви з боку російських ідеологів. Російський антисемітизм і ненависть до інших народів є системними і глибоко вкоріненими. Ненависть – це те, що спонукає до агресії й терору. Ми всі маємо працювати разом, щоб протистояти ненависті”, – ідеться в повідомленні українського президента.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube