В Москві в рекордні строки збудували новий ракетний завод


12:3819.10.2023

У московському районі Некрасовка, на території індустріального парку “Руднєво”, відкрився завод із виробництва ракет ППО площею 93,7 тис. кв. м. Як повідомляє офіційний сайт уряду міста, в “Руднево” під одним дахом розмістяться “ділянки обробки, складання та випробувань продукції, що випускається”. На урочистій церемонії 17 жовтня мер Москви Сергій Собянін передав виробничі площі концерну повітряно-космічної оборони “Алмаз-Антей”. У церемонії також узяли участь глава Міноборони Сергій Шойгу і глава Мінпромторгу Денис Манутров.

Про це пишуть Важные истории.

“Тепер перед нами стоїть надскладне завдання: запустити тут, у Руднєво, серійне виробництво нових ракет у найкоротші терміни”, – заявив генеральний директор концерну Ян Новіков. Він додав, що перша партія боєприпасів має зійти з конвеєра вже за рік.

Індустріальний парк “Руднєво” розташований на сході Москви, за кілька кілометрів від станцій метро “Некрасовка” і “Лухмановська”, оточених житловими будинками. “Некрасовка була побудована як житловий спальний район у найгірших традиціях минулого – без робочих місць, без об’єктів соцкультпобуту. Сьогодні ми намагаємося виправити цю ситуацію”, – говорив Собянін, відвідуючи майданчик майбутнього технопарку в серпні 2022 року.

В Москві в рекордні строки збудували новий ракетний завод 1
В Москві в рекордні строки збудували новий ракетний завод 3

Індустріальний парк “Руднево” розташований поблизу житлових комплексів
GOOGLE MAPS
Будівництво парку почалося наприкінці 2020-го, перші 16 корпусів завершили за два роки. Передбачалося, що основний кістяк технопарку складуть підприємства у сферах будівництва, авіації та електронної промисловості. У листопаді 2022 року уряд Москви повідомив про рішення організувати тут полігон для випробування безпілотників площею 100 гектарів. Заради нього в жовтні таємно ночами почали вирубувати охоронювану природну територію “Косинський”.

Новий ракетний завод на території “Руднєво” звели за дорученням Володимира Путіна “в рекордні терміни” – за 8,5 місяців.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube