Захисники Палестини увірвались в Капітолій у Вашінгтоні (ФОТО, ВІДЕО)


06:0619.10.2023

У Вашингтоні в ротонду Капітолія, в якому розміщений Конгрес США, увірвались учасники акції на підтримку Палестини, терористичне угруповання якої ХАМАС напало на Ізраїль. Про це йдеться в сюжеті ABC News.

Велика група протестувальників з організації “Єврейський голос за мир” проводить демонстрацію в будівлі Кеннон-офісу Капітолію США, закликаючи до припинення вогню у війні, що триває між Ізраїлем і ХАМАСом. Деякі з них несуть плакати з написами “припинення вогню” і “дайте Газі жити”. Вони вимагають припинити військову допомогу США Ізраїлю.

Захисники Палестини увірвались в Капітолій у Вашінгтоні (ФОТО, ВІДЕО) 1
Захисники Палестини увірвались в Капітолій у Вашінгтоні (ФОТО, ВІДЕО) 5

Деякі протестувальники були заарештовані.

За межами Капітолію сотні протестувальників заблокували перехрестя авеню Незалежності та авеню Нью-Джерсі, безпосередньо перед будівлею Капітолію.

Захисники Палестини увірвались в Капітолій у Вашінгтоні (ФОТО, ВІДЕО) 3
Захисники Палестини увірвались в Капітолій у Вашінгтоні (ФОТО, ВІДЕО) 6

Антидифамаційна ліга, провідна єврейська група, яка бореться з антисемітизмом та іншими видами дискримінації, назвала “Єврейський голос за мир” “радикальним” і “антиізраїльським”, з поглядами, які виходять за рамки “основної єврейської громади”.

Поліція Капітолію заявила про масові арешти: “Ми попередили протестувальників, щоб вони припинили демонстрації, а коли вони не послухалися, ми почали їх заарештовувати”.

Депутат Ренді Вебер опублікував на X відео, на якому видно, як протестувальники зірвали табличку з написом “Я з Ізраїлем”, що висіла біля його офісу.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube