Британія передасть нам антидронові системи Terrahawk Paladin. Що це таке (ФОТО)


22:3711.10.2023

Україна отримає антидронові мобільні системи малої дальності Terrahawk Paladin. Комплекс, що розроблений і виготовлений британською MSI Defence Systems, призначений для ефективного захисту військових та критичних інфраструктурних об’єктів від широкого спектра БПЛА-загроз. 

Про це повідомляє Military Media Center.

Terrahawk Paladin —  🇬🇧антидронова мобільна система малої дальності, виробництва британської MSI Defence Systems. Комплекс призначений для ефективного мобільного захисту військових та критичних інфраструктурних об’єктів від широкого спектра БПЛА-загроз. Певна кількість цих найсучасніших систем буде передана Україні в межах оголошеного сьогодні Великою Британією чергового пакету військової допомоги. 

Склад і озброєння

Система виконана у вигляді мобільної платформи, яка може доставлятися до точки розгортання на вантажівці, що відповідає стандарту НАТО Demountable Rack Offload and Pickup System.

Британія передасть нам антидронові системи Terrahawk Paladin. Що це таке (ФОТО) 1
Британія передасть нам антидронові системи Terrahawk Paladin. Що це таке (ФОТО) 3

Головним озброєнням установки є 30-мм автоматична гармата Mk44 Bushmaster II, оснащена системою подвійного живлення, що дає змогу використовувати два різні типи боєприпасів, в тому числі з програмованим підривом. Terrahawk здатен знищувати цілі на дальності до 2 км.

Комплекс оснащується РЛС з активними фазованими антенними решітками, що дозволяє вести спостереження за цілями на 360 градусів. Керування системою здійснюється за допомогою виносних пультів.

До складу системи також входять оптико-прицільна станція SATOS з денними та тепловізійними камерами, що допомагають виявляти потенційні загрози у несприятливих ситуаціях або вночі.

Технології

Система керування вогнем комплексом забезпечує відстеження цілі за допомогою штучного інтелекту. Вона вираховує не тільки балістичну компенсацію, а й має покращуваний алгоритм розпізнавання цілей, розроблений польською компанією Advanced Protection Systems.

Система може відстежувати кілька цілей одночасно, повідомляючи точне тривимірне розташування об’єкта в режимі реального часу. Завдяки машинному навчанню ШІ Terrahawk класифікує літальні об’єкти, і, таким чином, розрізняє БПЛА і птахів.  

Незалежно від того, чи розгортатиметься Terrahawk Paladin як одиночна система або як частина ешелонованої оборони, вона забезпечуватиме значні тактичні та стратегічні переваги в порівнянні зі стаціонарними системами ППО.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube