За добу в Ізраїлі розшукали одного зниклого українця і допомогли 1 родині виїхати з Ашкелону, інформація щодо загибелі українки перевіряється – МЗС


14:2208.10.2023

Як повідомляло Інше ТВ, вчора у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський повідомив, що «перевіряється інформація про можливу загибель однієї громадянки України та проводиться розшук двох наших громадян в Ізраїлі».

Сьогодні, 8 жовтня, МЗС України відзвітувало щодо роботи Оперативного штабу МЗС України для надання допомоги українцям в Ізраїлі, передає Інше ТВ.

Зокрема, за минулу добу українські дипломати розшукали 1 громадянина, який зник на півдні країни; допомогли 1 родині виїхати із міста Ашкелон; знайшли тимчасове житло для 2 родин на тлі скасованих авіарейсів.

Загалом було опрацьовано 80 звернень громадян. Запити стосувалися встановлення місця знаходження родичів, шляхів виїзду із зон бойових дій, пошуку тимчасового житла, отримання інформації про розвиток безпекової ситуації та порядок дій в контексті забезпечення власної безпеки.

Наразі триває робота задля отримання офіційного підтвердження можливої смерті 1 громадянки України. Інформація про інших постраждалих українців поки не надходила.

«Українське посольство перебуває на постійному контакті з ізраїльською поліцією, рятувальними службами, основними лікарнями, інститутом судової медицини Ізраїлю.

Тримаємо також зв‘язок із українцями, які знаходяться в Секторі Газа, розробляємо маршрути екстреного виїзду із анклаву, в разі настання такої потреби.

За будь-якої критичної ситуації, будь ласка, звертайтеся на «гарячі лінії»:

Посольства України в Ізраїлі: + 972 546 676 782

Української дипустанови у м. Рамалла: + 972 59 823 93 99

Дипломати готові надавати максимальне сприяння та захист нашим громадянам», – також йдеться в повідомленні МЗС.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube