Пережити зиму. Британія надасть понад $500 млн гуманітарної фінансової допомоги Україні


07:3306.10.2023

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак оголосив про понад $500 млн гуманітарної фінансової допомоги Україні на зимовий період.

Про це повідомив офіс прем’єр-міністра, спираючись на виступ Сунака перед учасниками саміту Європейської політичної спільноти.

Велика Британія забезпечує четверту гарантію кредиту Світового банку у розмірі $500 млн, який дасть можливість уряду України провести життєво необхідні виплати в зимовий період для трьох мільйонів домогосподарств.

Інші заплановані транші включають 34 млн фунтів стерлінгів для ООН і благодійних організацій, що надають житло і теплий зимовий одяг, а також 10 млн фунтів на побутове електропостачання, яке може постраждати від атак Росії на критично важливу енергетичну інфраструктуру.

У рамках саміту Європейської політичної спільноти в Гранаді британський прем’єр також бере участь у дискусіях щодо зростання міграції до Європи та проблем, пов’язаних зі штучним інтелектом.

У своєму виступі Сунак сказав, що “коли справа доходить до протистояння загрозі з боку Путіна, протидії ризикам та можливостям штучного інтелекту чи боротьби з нелегальною міграцією, сила полягає у єдності”. Тому що “кожна з цих проблем виходять за межі національних кордонів і потребують творчих загальноєвропейських рішень”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube