З румунської Ісакчі зняли атаку російських дронів на прикордонний пункт в Україні (ВІДЕО)


15:3026.09.2023

Жителі румунського міста Ісакча стали свідками того, як Росія цієї ночі атакувала дронами українську поромну переправу через Дунай і зняли на відео момент удару безпілотника.

Як повідомляє Радіо свобода. Румунія, працівник поромної переправи зняв на відео момент падіння дрона в Орлівці.

На відео чути, як чоловік кричить своїм колегам на поромі, щоб вони якомога швидше покинули український порт.

“Він впав тут, прямо на митниці!”, – говорить він відразу після падіння дрона в районі порту Орлівка.

Повідомляється, що берегова охорона Румунії оголосила у вівторок вранці, що рух через прикордонний перехід Ісакча закрито через атаки на територюї України. 

“В даний момент прикордонники пункту Ісакча строго контролюють транспортні засоби на пункті в’їзду. Два пороми, що забезпечують переправу з одного берега Дунаю на інший, стоять на якорі на румунській стороні”, – заявили у відомстві.

Рух на виїзному напрямку перенаправлено на Галац.

Зазначимо, що “Орлівка” – єдиний поромний КПП на кордоні з Румунією, цю переправу використовують водії фур. Автомобільний пункт пропуску “Рені” розташований на кордоні з Молдовою.

Не було оповіщення

Після того, як люди в цьому районі не отримали попередження RO-Alert про необхідність укриття, представники Інспекції з надзвичайних ситуацій Тульчі заявили, що повідомлення не було доставлено, оскільки Міністерство національної оборони вирішує, коли це потрібно.

Пізніше Міністерство оборони повідомило, що “в режимі реального часу відстежувало повітряну обстановку поблизу національних кордонів під час російських атак минулої ночі на українські об’єкти та елементи цивільної інфраструктури”.

“Ми рішуче засуджуємо ці невиправдані та незаконні атаки”, – заявили в МЗС.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube