Йде динамічна та серйозна битва. Розвідка Британії оцінила результати ударів по Чорноморському флоту РФ


11:2226.09.2023

Чорноморський флот Росії (ЧФ) за останні тижні зазнав серії великих атак, кульмінацією яких стали удари по його штабах 20 та 22 вересня 2023 року. Ці атаки були більш руйнівними та скоординованими, ніж до цього часу під час війни.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається, фізичне пошкодження ЧФ майже напевно серйозне, але локальне. Флот майже напевно, як і раніше, здатний виконувати свої основні військові завдання з нанесення ударів крилатими ракетами і патрулювання.

Але цілком імовірно, що його здатність продовжувати ширше патрулювання та забезпечувати фактичну блокаду українських портів буде зменшено. Ймовірно, у нього також погіршилася здатність захищати кораблі в порту та проводити планове технічне обслуговування.

“У Чорному морі йде динамічна та серйозна битва. Це, ймовірно, змусить Росію зайняти оборонну позицію, що продемонструє здатність українських збройних сил підірвати символічні та стратегічні загрози Кремля з його порту з теплою водою в окупованому Севастополі”, – зазначають у Міноборони Британії.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube