Продовження Самбірської історії з побиттям у військоматі – перед цим ухилянт ображав ЗСУ і викрикував антиукраїнські гасла, – ветерани


15:5121.09.2023

Ухилянта затримали прикордонники при спробі незаконного перетину кордону та передали у військкомат для з’ясування обставин. Згодом з’ясувалось, що чоловіки почали вигукувати антиукраїнські гасла, ображати ЗСУ перед бійцем, який нещоданво повернувся із передової і має контузію.

Таку інформацію оприлюднила Українська спілка учасників АТО.

-Що вдалося дізнатися від побратимів. Тих двох ухилянтів затримали прикордонники при спробі незаконного перетину кордону та передали у військомат для з’ясування обставин.

З самого початку, як розповідають хлопці, ніхто цих пасажирів не силував та не бив, навіть не обшукував (телефон в них же залишився). Їм запропонували, що вони мають варіант пройти ВЛК та стати військовослужбовцем ЗСУ. Вони відмовилися і відразу зв’язалися зі своїм адвокатом. Саме після розмови з юристом вони вочевидь вирішили влаштувати сцену з “побиттям та знущанням”, бо інших варіантів вже не було.

Як нам розповіли, ухилянти одразу почали “бикувати” і шукати, так би мовити, “слабке місце”, емоційну людину, на яку можна натиснути. Вони почали вигукувати відверто антиукраїнські гасла, ображати ЗСУ просто перед носом бійця, який нещоданво повернувся із передової і має контузію. Очевидно, що як і будь який захисник, який чує знеціннення загибелі його побратимів, воєнний не витримав, не стримав емоцій і дав волю рукам.

Також зі ЗМІ відомо, що один із цих ухилянтів виявився ще й представником харківського криміналітету.

Початку конфлікту на відео немає, адже очевидно, що комусь дуже не вигідно показувати повну картину і сам момент провокації. Ми звісно не виправдовуємо дії військового, хай з цим розбереться слідство. Але зрозуміти причини, чому військовий втратив самоконтроль можемо. Чому одні цінною власного життя повинні захищати таких от “ухилянтів”, їх сім’ї, житло, а вони ще мають наглість дозволяти собі закиди по-типу: “я вас туди не посилав”, “це не моя війна”, “я не народжений для війни”.

Що маємо у підсумку: людина, яка ціною власного здоров’я стала на захист України, був на передовій, може отримати суспільний осуд та бути засуджений, а відверті антиукраїнські персонажі-ухилянти – підтримку і співчуття.

Ми як ветеранська організація і діючі військовослужбовці підтримуємо наших поранених побратимів, які перейшли працювати в ТЦК. Наша позиція проста – не припустимо, щоб хтось дозволяв собі навмисно провокувати українських захисників, зокрема тих, хто після поранення продовжує виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною у центрах комплектування”, – заявили ветерани.

В коментарях до цього посту вони прикріпили відео з телефона ухилянта – він фільмував своє спробу незаконного перетину кордону.

Нагадаємо: Двом працівникам Самбірського військкомату оголосили підозру за катування 2 чоловіків, яких утримували 7 і 10 днів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube