Польща остаточно вирішила не топити себе українським зерном. Навіть якщо в ЄС вирішать інакше


12:3812.09.2023

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його країна остаточно вирішила не відкривати кордони для імпорту українського зерна.

“Польща не дозволить затопити нас українським зерном. Незалежно від того, яким буде рішення чиновників Брюсселя, ми не відкриємо наші кордони”, – йдеться в заяві прем’єра в соцмережі X (раніше – Twitter).

У відео, яке долучене до твіту, Моравецький дав коротке обґрунтування такого рішення.

“Коли потрібно було допомогти сусідам, ми відкрили свої серця та домівки. Поляки такі”, – сказав він.

Але, додав Моравецький, “коли доводиться боротися за польські інтереси, тільки уряд Права і Справедливості гарантує, що інтереси наших фермерів будуть захищені”. 15 жовтня 2023 року в Польщі мають відбутись чергові парламентські вибори для обрання усього складу Сейму та Сенату.

Моравецький підкреслив, що зараз Євросоюз визначається з тим, чи зберігати для Польщі та інших сусідів України тимчасове ембарго на імпорт українського продовольства, запроваджене навесні.

“Я вам скажу, чим це закінчиться: ми не відкриємо кордон. Вони повинні це враховувати, тому що тільки полякам вирішувати, як повинні виглядати справи у нашому власному домі”, – сказав він.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube