Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО)


19:5711.09.2023

Новий посол Британії Мартін Гарріс розпочав роботу в Україні та вручив копії вірчих грамот в МЗС України.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

11 вересня заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного посла Його Величності Короля Cполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіна Гарріса.

Євген Перебийніс привітав посла з початком його дипломатичної місії в Україні, висловивши сподівання, що його робота в нашій державі сприятиме подальшому поглибленню українсько-британських відносин.

Співрозмовники обговорили весь спектр питань співробітництва між Україною та Сполученим Королівством, обмінялися думками щодо конкретних кроків з поглиблення взаємодії в контексті курсу України на набуття членства в НАТО, а також реалізації міжнародних ініціатив на підтримку України.

Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 1
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 9
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 3
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 10
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 5
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 11
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 7
Новий посол Британії розпочав роботу в Україні (ФОТО) 12

Окрему увагу сторони приділили питанню посилення санкційного тиску на Росію та функціонуванню Чорноморського «зернового коридору» задля забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

Заступник міністра подякував уряду і народу Великої Британії за вагому підтримку України та зміцнення обороноздатності нашої держави в контексті протидії російській агресії.

Мартін Гарріс народився у 1969 році в місті Единбург, Шотландія. У 1991 році закінчив історичний факультет Кембриджського університету, також закінчив факультет державного управління Відкритого університету.

З 1991 року співробітник Міністерства закордонних справ та у справах Співдружності Великої Британії. З 1992 року по 1996 року обіймав посаду другого секретаря Делегації Великої Британії в ОБСЄ у Відні. Впродовж 1997—1998 років очолював відділ Пакистану і Афганістану в МЗС Великої Британії. У період 1999-2003 років керував програмою технічної допомоги Російській Федерації в посольстві Великої Британії в Москві.

У 2003 році Гарріс був направлений до Києва як Генеральний консул та заступник Глави Місії Великої Британії. У 2008 році він повернувся в Лондон Радником з питань Афганістану, Пакистану, Росії та інших республік колишнього Радянського Союзу при Кабінеті міністрів. З 2010 року по 2014 рік — Посол Її Величності в Румунії.

З квітня 2014 року Мартін Гарріс вступив на посаду Міністра та заступника Глави Місії Великої Британії в Москві, а у 2017-2022 роках Мартін Гарріс був директором департаменту Східної Європи і Центральної Азії у Міністерстві закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube