Охоронець дачі Путіна втік в Еквадор і заговорив (ВІДЕО)


09:0910.09.2023

Колишній співробітник Федеральної служби охорони, який охороняв дачу Володимира Путіна в Криму, зумів звільнитися зі служби і виїхати в Еквадор. Він називає президента злочинцем і каже, що виступає проти війни в Україні. Репортаж про нього вийшов на телеканалі “Дождь”, передає Радіо Свобода.

Віталій Брижатий переїхав із дружиною-кримчанкою в анексований Крим із Камчатки, влаштувався на службу в ОМОН, а потім – у ФСО інструктором-кінологом. Він охороняв дачу Путіна в селищі Олива на південному березі Криму. По сусідству розташовані дачі колишнього президента Росії Дмитра Медведєва і глави ФСБ Олександра Бортнікова.
За словами Брижатого, Путін нікому не довіряє, навіть своїй охороні, яка може не знати, перебуває президент поруч чи ні. “Людям можуть сказати: “Він відпочиває на цій дачі”, і всі бігають, охороняють, а він може бути в іншому місці”, – стверджує колишній охоронець російського президента.

За його словами, під час поїздок Путіна до Криму його приліт анонсується одразу у двох аеропортах – Севастополя і Сімферополя, відстань між ними понад 100 кілометрів. Але президент при цьому може прибути іншим транспортом, наприклад морем. “Ось так людина боїться за своє життя”, – каже Брижатий.
Він каже, що розчарувався в президенті після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Співробітникам ФСО заборонили спілкуватися з українськими родичами, громадянами США та Євросоюзу і будь-якими людьми, які виступають проти війни, під загрозою кримінального переслідування, випливає з його розповіді.

Його колеги розраховували, що після війни, якщо Україну буде захоплено, їм додасться роботи і з’являться нові посади: “це ж потрібно буде там щось охороняти”. Сам він спробував звільнитися зі служби, але його спочатку не відпустили, одночасно пригрозивши відправити на війну.

Він потай від роботи отримав закордонний паспорт. Його дружина оформила посвідку на проживання в Еквадорі як кваліфікований працівник. Брижатий повідомив роботодавцю, що тепер у нього теж є ВНП і закон забороняє йому перебувати на службі у ФСО. Після цього його було звільнено. “Остання фраза, яку я почув, коли йшов: “Удачі на фронті!””, – розповідає він.

Дача в Оливі – друга путінська резиденція в Криму, про яку стало відомо. Про об’єкт вперше розповіла редакція Крим.Реалії 2021 року. Ще один будинок президента купили йому друзі в Нижній Ореанді.

Нагадаємо: Генерали ФСО готуються захищати Путіна від перевороту: залучать священиків, астрологів, гіпнотизерів і чорних магів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube