Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО)


17:5507.09.2023

Міжнародне медичне партнерство – проєкт, який реалізовуватиметься під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч в рамках саміту відбувся Сателітний саміт міністрів охорони здоров’я різних країн. До нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Він дав старт великому проєкту: Міжнародному медичному партнерству. Лікарні з різних куточків України підписали меморандуми про співпрацю з провідними світовими клініками, в яких перейматимуть передовий досвід та будуть ділитись власним. Тобто український медзаклад отримає «побратима» за кордоном, із яким обмінюватиметься досвідом, перейматиме найкращі практики, стажуватиме медиків тощо.

Про це повідомили в МОЗ.

«Жодна медична система не в змозі самотужки впоратися з тими викликами, які щодня ставить перед нами повномасштабна війна та жорстокість агресора. Це можливо лише завдяки надійній підтримці, яку ми відчуваємо від усього цивілізованого світу. Впевнений, що започаткована сьогодні глобальна мережа міжнародного медичного партнерства буде розширюватися. Ще більше країн та провідних медичних закладів будуть долучатися до такого формату взаємодії. Це дасть ще один потужний імпульс для розвитку медичної сфери на всіх рівнях. Якісна сучасна медична система – наша мета. Попри всі складнощі, виклики та умови ми рухаємося вперед», – зазначив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 1
Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 7

Зокрема, Миколаївська обласна клінічна лікарня Миколаївської обласної ради та Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня Миколаївської обласної ради підписали меморандум про міжнародне медичне партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (Литва).

Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 3
Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 8
Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 5
Дві лікарні Миколаївщини підписали меморандум про партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (ФОТО) 9

Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 побратимів у різних куточках світу: від Польщі до Канади.

Нагадаємо: Миколаївська ОВА відзвітувала про відпрацювання скарг миколаївців щодо роботи 3 медичних закладів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube