Зеленський підписав закон щодо впорядкування адміністративно-територіального устрою АР Крим


16:0805.09.2023

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим», прийнятий Верховною Радою України 23 серпня — в день проведення третього саміту Кримської платформи. 

Про це повідомили в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим, передає Інше ТВ.

Проєкт Закону був розроблений Представництвом спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Після набрання чинності Законом — наступного дня після його офіційного опублікування – будуть введені в дію рішення, прийняті парламентом у 2016 та 2020 роках щодо декомунізації та запровадження нового районного поділу Автономної Республіки Крим. 

«Головна мета Закону — підготовка підґрунтя для деокупації півострова, адже військові та військово-цивільні адміністрації створюються для діяльності на території територіальних громад.  

У зв’язку з цим Закон також доручає Кабінетові Міністрів України протягом одного місяця визначити території та адміністративні центри територіальних громад в Автономній Республіці Крим, а протягом трьох місяців — утворити районні державні адміністрації нових районів та внести на розгляд парламенту законопроєкт про особливості відновлення публічної влади в Автономній Республіці Крим після деокупації.  

Упевнені, що цей крок є дуже важливим на шляху до деокупації та повоєнного відновлення Кримського півострова», – підкреслюється в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, Українці, що змушені були виїхати з окупованих територій в Крим, говорять росіянам, що думають про них і їх армію (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube