У Румунії спростували вибух безпілотника – вони “не становили прямої військової загрози”


13:3804.09.2023

Як ми повідомляли, вночі 4 вересня під час масованої атаки Росії в районі Ізмаїльського порту на Одещині російські “шахеди” впали та здетонували на території Румунії. Про це йдеться в заяві МЗС України.

У Міноборони Румунії спростували цю інформацію та заявили, що атаки РФ не становили прямої загрози території країни.

“Міністерство національної оборони категорично спростовує інформацію в публічному просторі про так звану ситуацію, що сталася в ніч з 3 на 4 вересня, в якій російські безпілотники впали на національну територію Румунії.

Відповідальні структури Міністерства національної оборони в режимі реального часу відслідковують ситуацію, спричинену атаками російських безпілотників як минулої ночі, так і в суботу та неділю на об’єкти інфраструктури поблизу українських портів на Дунаї. Засоби нападу, використані Російською Федерацією, жодного разу не становили прямої військової загрози для національної території або територіальних вод Румунії.

Міністерство національної оборони вжило заходів щодо посилення пильності в національному сухопутному, морському та повітряному просторі і робить свій внесок у зміцнення обороноздатності та стримування на східному фланзі відповідно до національних та союзницьких планів”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube